Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Ελεφαντόδοντη γυαλοκεραμική / διακοσμητικά από μασίφ μέταλλο Bronze |
| Τύπος εστίας | Ηλεκτρική |
| Επιφάνεια | Γυαλοκεραμική |
| Χειρισμός | Ηλεκτρονικός αισθητήρας Intelligent System |
| Παιδική ασφάλεια | Ναι |
Άνεση & Λειτουργίες
| Ξεχωριστή ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας | Για κάθε μία από τις 4 ζώνες |
| Ένδειξη υπολειπόμενου χρόνου | Ναι |
| Αυτόματη απενεργοποίηση (Safety Guard) | Ναι |
| FullTouch χειρισμός | Ηλεκτρονικός χειρισμός μέσω Touch Control |
Εξοπλισμός
| Χρονοδιακόπτης | Πλήρως ηλεκτρονικός Touch Control με μονάδα προγραμματισμού |
| Timer / Χρονόμετρο | Για κάθε μία από τις 4 ζώνες |
| Κουδούνι χρονισμού | Ναι |
| Ψηφιακή ένδειξη λειτουργίας | Ναι |
| LED ένδειξη λειτουργίας | Ναι |
Εστίες Μαγειρέματος
| Στοιχεία θέρμανσης | Επαγωγικές ζώνες |
| Ζώνες μαγειρέματος | 4 QuickHeat επαγωγικές ζώνες με λειτουργία Power |
| Πίσω αριστερά | Ø 16,0 cm – 1,5 (1,8 Power) kW |
| Πίσω δεξιά | Ø 21,0 cm – 2,0 (2,6 Power) kW |
| Μπροστά αριστερά | Ø 21,0 cm – 2,0 (2,6 Power) kW |
| Μπροστά δεξιά | Ø 16,0 cm – 1,5 (1,8 Power) kW |
| Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας | Ναι |
| Χειρισμός ζωνών | Touch Control |
| Λειτουργία Booster | 4 ζώνες |
| Αυτόματη προθέρμανση | Ναι |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις εστίας (Π × Β) | 58,0 × 54,0 cm |
| Διαστάσεις εντοιχισμού (Υ × Π × Β) | 5,0 × 56,0 × 49,0 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Υ × Π × Β) | 10,5 × 65,6 × 57,5 cm |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική |
| Τάση | 220 – 240 V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Συνολική ισχύς | 7,2 kW |
| Καθαρό βάρος | 7,5 kg |
| Μικτό βάρος | 8,8 kg |
| Συμμόρφωση με κανονισμούς ασφαλείας | Ναι |
Κλίκ για μεγέθυνση











