Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Elfenbein γυαλί / διακόσμηση από μασίφ μέταλλο – Antique Gold |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Χειρισμός | Ηλεκτρονική μονάδα προγραμματισμού Intelligent System με μασίφ joystick διακόπτες – Antique Gold |
| Διακόπτες | Μασίφ μέταλλο Antique Gold |
| Χειρολαβή πόρτας | Μασίφ μέταλλο Antique Gold με δέρμα |
| Αριθμός προγραμμάτων | 11 |
| Φωτισμός | Ναι |
| Τύπος φωτισμού | 1 × λάμπα |
Άνεση & Λειτουργίες
| Πόρτα | Ανακλινόμενη, σταθερή σε οποιαδήποτε θέση |
| Εσωτερική πόρτα πλήρους γυαλιού με πίνακα συνταγών | Ναι |
| Τζάμι πόρτας | THERMO-REFLECTIVE γυαλί |
| Αυτοκαθαρισμός | Πυρόλυση |
| Τηλεσκοπικός οδηγός | 1 επιπέδου – τοποθέτηση σε κάθε επίπεδο, προαιρετικά έως 3 επιπέδων |
| Εσωτερικός φωτισμός | Ναι |
| Προτεινόμενη θερμοκρασία | Ναι |
Εξοπλισμός
| Χρονοδιακόπτης | Πλήρως ηλεκτρονικός με μονάδα προγραμματισμού |
| Χρονόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή ένδειξη λειτουργίας | Ναι |
| LED ένδειξη λειτουργίας | Ναι |
| Προγραμματισμός έναρξης | Ναι |
| Σχάρα | 1 × επιχρωμιωμένη |
| Εμαγιέ ταψί φούρνου | 1 × με αντικολλητικό, αντιαλλεργικό εμαγιέ |
| Πέτρα πίτσας | 1 × στρογγυλή Ø 34 cm |
Φούρνος
| Τύπος φούρνου | Multi 11 πολυλειτουργικός ηλεκτρικός φούρνος (11 λειτουργίες ψησίματος) |
| Αριθμός τρόπων θέρμανσης | 11 |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας | Συνεχής |
| Μικτός όγκος | 73 L |
| Καθαρός όγκος (EU) | 66 L |
| Θάλαμος φούρνου | Easy-clean, υποαλλεργικό εμαγιέ |
| Σύστημα ψυχρού αέρα πρόσοψης | Ναι |
| Σύστημα tangential κυκλοφορίας | Ναι |
| Οδηγοί | Επιχρωμιωμένοι |
| Επίπεδα ψησίματος | 5 |
| Πόρτα φούρνου | Τετραπλό τζάμι (αφαιρούμενη πόρτα & εσωτερικό τζάμι) με πίνακα συνταγών στο πανοραμικό γυαλί |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις συσκευής (Υ × Π × Β) | 59,5 × 59,5 × 57,5 cm |
| Διαστάσεις εντοιχισμού (Υ × Π × Β) | 60,0 × 60,0 × 55,5 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Υ × Π × Β) | 65,5 × 64,0 × 66,0 cm |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική |
| Τάση | 220 – 240 V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Συνολική ισχύς | 2,8 kW |
| Ασφάλεια | 16 A |
| Συμμόρφωση με προδιαγραφές ασφαλείας | Ναι |
| Καθαρό βάρος | 38 kg |
| Μικτό βάρος | 43,2 kg |
Κλίκ για μεγέθυνση









