Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Εμαγιέ χρώμα Elfenbein (Ιβουάρ) / διακόσμηση από μασίφ μέταλλο – Bronze |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Χειρισμός | Ηλεκτρομηχανική μονάδα προγραμματισμού με μεταλλικούς περιστροφικούς διακόπτες – Bronze |
| Διακόπτες | Εργονομικοί περιστροφικοί διακόπτες από μέταλλο / Bronze |
| Χειρολαβή πόρτας | Μασίφ μέταλλο / Bronze |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Παιδική ασφάλεια | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Τύπος φωτισμού | 1 × λάμπα |
| Ενδεικτικές λυχνίες | Ναι |
Άνεση & Λειτουργίες
| Πόρτα | Ανακλινόμενη, σταθερή σε οποιαδήποτε θέση |
| Εσωτερική πόρτα πλήρους γυαλιού με πίνακα συνταγών | Ναι |
| Τζάμι πόρτας | THERMO-REFLECTIVE γυαλί |
| Αυτοκαθαρισμός | Καταλυτικός αυτοκαθαρισμός |
| Τηλεσκοπικός οδηγός | 1 επιπέδου – δυνατότητα τοποθέτησης σε κάθε επίπεδο, προαιρετικά έως 3 επιπέδων |
| Εσωτερικός φωτισμός | Ναι |
Εξοπλισμός
| Χρονοδιακόπτης | Ηλεκτρονικός-αναλογικός χρονοδιακόπτης με μονάδα προγραμματισμού |
| Χρονόμετρο | Ναι |
| Σχάρα | 1 × επιχρωμιωμένη |
| Εμαγιέ ταψί φούρνου | 1 × με αντικολλητικό, αντιαλλεργικό εμαγιέ |
| Εμαγιέ βαθύ ταψί | 1 × με αντικολλητικό, αντιαλλεργικό εμαγιέ |
| Λαβή εξαγωγής ταψιών | 1 × επιχρωμιωμένη |
| Πλαίσιο σούβλας | 1 × επιχρωμιωμένο |
Φούρνος
| Τύπος φούρνου | Multi 8 πολυλειτουργικός ηλεκτρικός φούρνος (Άνω/Κάτω αντίσταση, αέρας, υπέρυθρο γκριλ κ.ά. – 8 λειτουργίες) |
| Αριθμός τρόπων θέρμανσης | 8 |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας | Συνεχής |
| Μικτός όγκος | 67 L |
| Καθαρός όγκος (EU) | 56 L |
| Θάλαμος φούρνου | Εύκολος στον καθαρισμό, υποαλλεργικό Easy-clean εμαγιέ |
| Σύστημα ψυχρού αέρα πρόσοψης | Ναι |
| Σύστημα tangential κυκλοφορίας | Ναι |
| Σούβλα με μοτέρ | Ναι |
| Οδηγοί | Επιχρωμιωμένοι |
| Επίπεδα ψησίματος | 5 |
| Πόρτα φούρνου | Τριπλό τζάμι (αφαιρούμενη πόρτα και εσωτερικό τζάμι) με πίνακα συνταγών στο πανοραμικό γυαλί |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις συσκευής (Υ × Π × Β) | 59,4 × 59,4 × 56,6 cm |
| Διαστάσεις εντοιχισμού (Υ × Π × Β) | 55,8 × 56,7 × 54,3 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Υ × Π × Β) | 64,4 × 66,0 × 66,5 cm |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική |
| Τάση | 220 – 240 V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Συνολική ισχύς | 2,56 kW |
| Ασφάλεια | 16 A |
| Συμμόρφωση με προδιαγραφές ασφαλείας | Ναι |
| Καθαρό βάρος | 32 kg |
| Μικτό βάρος | 36,5 kg |
Κλίκ για μεγέθυνση











