Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Ανοξείδωτο ατσάλι με Anti touch-effect / μαύρο γυαλί |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Χειρισμός | Ηλεκτρονική μονάδα προγραμματισμού Intelligent System με μεταλλικούς περιστροφικούς διακόπτες |
| Διακόπτες | Εργονομικοί μεταλλικοί / INOX |
| Λαβή πόρτας | Μεταλλική / INOX |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Φωτισμός | Ναι |
| Τύπος φωτισμού | 2 × λάμπες |
| Ενδεικτικές λυχνίες | Ναι |
Άνεση & Λειτουργίες
| Πόρτα | Ανακλινόμενη, σταθερή σε οποιαδήποτε θέση |
| Εσωτερική πόρτα | Πλήρους γυαλιού με πίνακα συνταγών |
| Τζάμι πόρτας | THERMO-REFLECTIVE |
| Τηλεσκοπικός μηχανισμός | 1 επιπέδου (σε κάθε επίπεδο, προαιρετικά έως 3) |
| Εσωτερικός φωτισμός | Ναι |
Εξοπλισμός
| Χρονοδιακόπτης | Ηλεκτρονικός με αισθητήρες και μονάδα προγραμματισμού |
| Χρονόμετρο | Ναι |
| Προεπιλογή έναρξης | Ναι |
| Σχάρα | 1 × επιχρωμιωμένη |
| Ταψί ψησίματος | 1 × εμαγιέ, easy-clean, αντιαλλεργικό |
| Λαβή αφαίρεσης ταψιών | 1 × επιχρωμιωμένη |
| Πλαίσιο σούβλας | 1 × επιχρωμιωμένο |
Φούρνος
| Τύπος φούρνου | XXL Multi 10 πολυλειτουργικός ηλεκτρικός φούρνος |
| Λειτουργίες ψησίματος | 10 |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας | Συνεχής |
| Μικτός όγκος | 105 L |
| Καθαρός όγκος (EU) | 98 L |
| Θάλαμος | Easy-clean υποαλλεργικό σμάλτο |
| Σύστημα ψυχρού αέρα | Ναι |
| Εφαπτομενική κυκλοφορία αέρα | Ναι |
| Επίπεδα ψησίματος | 4 |
| Πόρτα φούρνου | Τετραπλό τζάμι, αποσπώμενη, με πίνακα συνταγών |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις συσκευής (Υ × Π × Β) | 47,9 × 89,6 × 56,1 cm |
| Διαστάσεις εντοιχισμού (Υ × Π × Β) | 48,0 × 90,0 × 56,0 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Υ × Π × Β) | 56,0 × 95,5 × 66,0 cm |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική |
| Τάση | 220 – 240 V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Συνολική ισχύς | 3,66 kW |
| Ασφάλεια | 16 A |
| Συμμόρφωση με προδιαγραφές ασφαλείας | Ναι |
| Καθαρό βάρος | 51,6 kg |
| Μικτό βάρος | 54,6 kg |
Κλίκ για μεγέθυνση











