Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Elfenbein PMMA γυαλί, λαβή πόρτας και εξαρτήματα από μασίφ μέταλλο – Antique Gold |
| Τύπος φούρνου μικροκυμάτων | Πολυλειτουργικός |
| Χειρισμός | Ηλεκτρονικός, αισθητήρων Intelligent System |
| Λαβή πόρτας | Μασίφ μέταλλο Antique Gold |
| Αριθμός προγραμμάτων | 11 |
| Αριθμός ειδικών λειτουργιών | 10 |
| Παιδική ασφάλεια | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Τύπος φωτισμού | 1 × λάμπα |
Άνεση & Λειτουργίες
| Ένδειξη υπολειπόμενου χρόνου | Ναι |
| Ρύθμιση ισχύος Power Slide | Ναι |
| FullTouch χειρισμός | Ηλεκτρονικός χειρισμός μέσω Touch Control |
| Εσωτερικός φωτισμός | Ναι |
| Λειτουργία μνήμης | Ναι |
| Ηχητικό σήμα | Στο τέλος του προγράμματος |
Εξοπλισμός
| Χρονοδιακόπτης | Πλήρως ηλεκτρονικός Touch Control με μονάδα προγραμματισμού |
| Ψηφιακή ένδειξη λειτουργίας | Ναι |
| LED ένδειξη λειτουργίας | Ναι |
| Σχάρα | 1 × επιχρωμιωμένη |
| Περιστρεφόμενος δίσκος | Ναι |
Λειτουργίες Μικροκυμάτων
| Χωρητικότητα (μικτή) | 25 λίτρα |
| Εσωτερικός θάλαμος | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Ισχύς μικροκυμάτων | 900 W |
| Ισχύς Grill | 1300 W |
| Ισχύς θερμού αέρα | 2300 W |
| Λάμπα εσωτερικού φωτισμού | 1 × 28 W |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις συσκευής (Υ × Π × Β) | 34,5 × 59,5 × 39,0 cm |
| Διαστάσεις εντοιχισμού (Υ × Π × Β) | 37,8 × 60,0 × 55,5 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Υ × Π × Β) | 66,0 × 46,0 × 42,0 cm |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική |
| Τάση (V) | 220 – 240 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 |
| Καθαρό βάρος | 17,4 kg |
| Μικτό βάρος | 19,7 kg |
| Συμμόρφωση με προδιαγραφές ασφαλείας | Ναι |
Κλίκ για μεγέθυνση















