Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Μαύρη γυαλοκεραμική με φάσες |
| Τύπος εστίας | Ηλεκτρική |
| Επιφάνεια | Γυαλοκεραμική |
| Χειρισμός | Ηλεκτρονικός αισθητήρας Intelligent System |
| Παιδική ασφάλεια | Ναι |
Άνεση & Λειτουργίες
| Ξεχωριστή ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας | Για κάθε μία από τις 3 ζώνες |
| Ένδειξη υπολειπόμενου χρόνου | Ναι |
| Αυτόματη απενεργοποίηση (Safety Guard) | Ναι |
| FullTouch χειρισμός | Ηλεκτρονικός χειρισμός μέσω Touch Control |
Εξοπλισμός
| Χρονοδιακόπτης | Πλήρως ηλεκτρονικός Intelligent System με μονάδα προγραμματισμού |
| Timer / Χρονόμετρο | Για κάθε μία από τις 3 ζώνες |
| Κουδούνι χρονισμού | Ναι |
| Ψηφιακή ένδειξη λειτουργίας | Ναι |
| LED ένδειξη λειτουργίας | Ναι |
Εστίες Μαγειρέματος
| Στοιχεία θέρμανσης | Επαγωγικές ζώνες |
| Ζώνες μαγειρέματος | 3 QuickHeat επαγωγικές ζώνες |
| Πίσω αριστερά | Ø 18,0 cm – 1,5 (2,0 Power) kW |
| Μέση δεξιά | Ø 18,0 cm – 1,5 (2,0 Power) kW |
| Μπροστά αριστερά | Ø 18,0 cm – 2,0 (2,6 Power) kW |
| Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας | Ναι |
| Χειρισμός ζωνών | Touch Control |
| Λειτουργία Booster | 3 ζώνες |
| Αυτόματη προθέρμανση | Ναι |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις εστίας (Π × Β) | 45,0 × 51,0 cm |
| Διαστάσεις εντοιχισμού (Υ × Π × Β) | 5,0 × 42,5 × 49,5 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Υ × Π × Β) | 11,5 × 54,5 × 63,5 cm |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρική |
| Τάση (V) | 220 – 240 |
| Συχνότητα (Hz) | 50 |
| Συνολική ισχύς σύνδεσης | 6,1 kW |
| Καθαρό βάρος | 7,5 kg |
| Μικτό βάρος | 8,2 kg |
Κλίκ για μεγέθυνση











