Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Ανοξείδωτο ατσάλι με επίστρωση Anti-Touch |
| Τύπος Εστίας | Αερίου |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Πίνακας Ελέγχου | Ανοξείδωτο ατσάλι με επίστρωση Anti-Touch |
| Χειρισμός | Ηλεκτρονικός, με αισθητήρες και περιστροφικούς διακόπτες Intelligent System |
| Διακόπτες | Εργονομικοί περιστροφικοί διακόπτες INOX |
| Λαβή Πόρτας | Μέταλλο / INOX |
| Φωτισμός | Ναι (2 × λάμπες) |
| Ενδείξεις Λειτουργίας | Ναι |
Άνεση & Λειτουργίες
| Ένδειξη Υπολειπόμενου Χρόνου | Ναι |
| Πόρτα Φούρνου | Ανακλινόμενη, σταθερή σε οποιαδήποτε θέση |
| Εσωτερική Πόρτα | Πλήρως γυάλινη με πίνακα συνταγών |
| Γυαλί Πόρτας | THERMO-REFLECTIVE |
| Σύστημα Καθαρισμού | Καταλυτικός αυτοκαθαρισμός |
| Τηλεσκοπικοί Οδηγοί | Προαιρετικά έως 3 επίπεδα |
| Εσωτερικός Φωτισμός | Ναι |
| Συρτάρι Σκευών | Μεγάλο, με ροδάκια και γυάλινη πρόσοψη |
| Ανάφλεξη με Ένα Χέρι | Ναι, σε κάθε διακόπτη |
| Σχάρες Κατάλληλες για Πλυντήριο Πιάτων | Ναι |
| Ρυθμιζόμενα Πόδια | 15 mm |
Εξοπλισμός
| Χρονοδιακόπτης | Ηλεκτρονικός με αισθητήρες και μονάδα προγραμματισμού |
| Χρονόμετρο | Ναι |
| LED Ένδειξη Λειτουργίας | Ναι |
| Καθυστέρηση Έναρξης | Ναι |
| Σχάρα | 1 × επιχρωμιωμένη |
| Ταψί | 1 × αντικολλητικό με αντιαλλεργική εμαγιέ επίστρωση |
| Πλαίσιο Σούβλας | 1 × επιχρωμιωμένο |
| Σχάρες Εστιών | 3 × από μαντέμι |
| Μπεκ (Προεγκατεστημένα) | 20 mBar |
| Μπεκ (Επιπλέον) | 30 mBar |
Φούρνος
| Τύπος Φούρνου | Αερίου με υπέρυθρο Grill |
| Τρόποι Θέρμανσης | 2 |
| Ρύθμιση Θερμοκρασίας | Συνεχής |
| Μικτή Χωρητικότητα | 115 L |
| Καθαρή Χωρητικότητα (EU) | 103 L |
| Θάλαμος Φούρνου | Easy-Clean υποαλλεργική εμαγιέ επίστρωση |
| Θερμοηλεκτρική Ασφάλεια | Ναι |
| Σούβλα με Μοτέρ | Ναι |
| Επίπεδα Τοποθέτησης | 5 |
| Πόρτα Φούρνου | Τριπλής υάλωσης, αποσπώμενη, με πίνακα συνταγών |
Εστίες
| Τύπος Εστιών | Αερίου |
| Υλικό Επιφάνειας | Ανοξείδωτο ατσάλι με επίστρωση Anti-Touch |
| Ζώνες Μαγειρέματος | 1 τριπλής στεφάνης Turbo (Wok), 1 οικονομική, 1 ισχυρή, 2 κανονικές |
| Ισχύς Εστιών | Πίσω αριστερά: 2,0 kW / Πίσω δεξιά: 2,0 kW Κεντρική: 3,7 kW Μπροστά αριστερά: 3,0 kW Μπροστά δεξιά: 1,0 kW |
| Σύστημα Ασφαλείας | Θερμοηλεκτρική ασφάλεια |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις Συσκευής (Υ × Π × Β) | 90,0 × 90,0 × 60,0 cm |
| Πηγή Ενέργειας | Αέριο / Ηλεκτρικό |
| Τάση | 220 – 240 V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Συνολική Ισχύς | 2 kW |
| Ασφάλεια | 16 A |
| Καθαρό Βάρος | 86 kg |
| Μικτό Βάρος | 96 kg |
| Συμμόρφωση με Κανονισμούς Ασφαλείας | Ναι |
Κλίκ για μεγέθυνση













