Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Γκρι χρώμα / διακόσμηση από μασίφ μέταλλο – αντικέ χρυσό |
| Τύπος Απορροφητήρα | Απορροφητήρας καμινάδας |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Χειρισμός | Πλήκτρα Push / αντικέ χρυσό |
| Φωτισμός | Ναι |
| Τύπος Φωτισμού | LED |
Άνεση & Λειτουργίες
| Λειτουργία Απαγωγής / Ανακύκλωσης | Ναι / Ναι |
| Φίλτρο Λίπους | Μεταλλικό φίλτρο, κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων |
| Φίλτρα Άνθρακα | 2 |
Απορροφητήρας
| Τρόποι Λειτουργίας | Απαγωγή / Ανακύκλωση |
| Επίπεδα Ταχύτητας | 3 |
| Μέγιστη Απόδοση Απαγωγής / Ανακύκλωσης | 910 / 820 m³/h |
| Επίπεδο Θορύβου Απαγωγής / Ανακύκλωσης | 62 / 71 dB(A) |
| Υλικό Φίλτρου Λίπους | Μεταλλικό |
| Φίλτρα Άνθρακα (τεμ.) | 2 |
| Τηλεσκοπικός Αγωγός | 38,0 – 74,0 cm |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις Συσκευής (Υ × Π × Β) | 69,5 × 60,0 × 50,0 cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (Υ × Π × Β) | 57,0 × 66,0 × 37,0 cm |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τάση | 220 – 240 V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Συνολική Ισχύς | 0,384 kW |
| Συμμόρφωση με Κανονισμούς Ασφαλείας | Ναι |
| Καθαρό Βάρος | 11 kg |
| Μικτό Βάρος | 13 kg |
| Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 47 kWh |
| Αριθμός & Ισχύς Λαμπτήρων | 2 × 2 W |
Κλίκ για μεγέθυνση











