Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Χρώμα ανθρακί / διακόσμηση από μασίφ μέταλλο – αντικέ χρυσό |
| Τύπος Ψυγείου | Ψυγείο Κρασιών |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Κλιματική Κλάση | N / SN / ST |
| Χειρισμός | Ηλεκτρονικός FullTouch Dual Zone με οθόνη LED |
| Φωτισμός | Ναι |
| Τύπος Φωτισμού | LED |
Άνεση & Ευκολία Χρήσης
| Χειρισμός FullTouch | Ηλεκτρονικός FullTouch Dual Zone |
| Εσωτερικός Φωτισμός | Ναι |
| Προτεινόμενη Θερμοκρασία | Ναι |
Εξοπλισμός
| Ψηφιακή Ένδειξη Λειτουργίας | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα (L) | 116 |
| Αριθμός Συμπιεστών | 1 |
| Θερμοκρασία Συντήρησης | Ζώνη μπύρας: 0 – 10 °C / Ζώνη κρασιού: 5 – 20 °C |
| Ανεξάρτητη Ρύθμιση Θερμοκρασίας | Ναι |
Χώρος Συντήρησης
| Ράφια Φιαλών | 5 × ξύλινα + 3 × μεταλλικά |
| Καθαρή Χωρητικότητα (L) | 116 |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις Συσκευής (Υ × Π × Β) | 82,0 × 59,5 × 57,0 cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (Υ × Π × Β) | 88,0 × 66,0 × 62,5 cm |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τάση | 220 – 240 V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Συμμόρφωση με Κανονισμούς Ασφαλείας | Ναι |
| Καθαρό Βάρος | 43,3 kg |
| Μικτό Βάρος | 47 kg |
| Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 197 kWh |
| Ημερήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 0,54 kWh |
| Ψυκτικό Υγρό | R600a |
Κλίκ για μεγέθυνση













