Λίστα αντικειμένων
Λεπτομέρειες Προϊόντος
| Φινίρισμα | Γυαλί σε απόχρωση Elfenbein / διακοσμητικά από μασίφ μέταλλο Bronze |
| Τύπος Μικροκυμάτων | Πολυλειτουργική συσκευή |
| Χειρισμός | Ηλεκτρονικός χειρισμός FullTouch με περιστροφικό διακόπτη και μονάδα προγραμματισμού Intelligent System |
| Λαβή Πόρτας | Μασίφ μέταλλο / Bronze |
| Αριθμός Προγραμμάτων | 25 |
| Αριθμός Ειδικών Λειτουργιών | 8 |
| Φωτισμός | Ναι |
| Τύπος Φωτισμού | 1 × λάμπα |
Άνεση & Λειτουργίες
| Ένδειξη Υπολειπόμενου Χρόνου | Ναι |
| FullTouch Χειρισμός | Ηλεκτρονικός έλεγχος μέσω Touch Control |
| Εσωτερικός Φωτισμός | Ναι |
| Προτεινόμενη Θερμοκρασία | Ναι |
| Ηχητική Ειδοποίηση | Στο τέλος του προγράμματος |
Εξοπλισμός
| Χρονοδιακόπτης | Πλήρως ηλεκτρονικός χρονοδιακόπτης Touch Control με μονάδα προγραμματισμού |
| Ψηφιακή Ένδειξη Λειτουργίας | Ναι |
| LED Ένδειξη Λειτουργίας | Ναι |
| Σχάρα Συνδυασμού | 1 × επιχρωμιωμένη |
| Περιστρεφόμενος Δίσκος | Ναι |
Μικροκύματα
| Μικτή Χωρητικότητα | 25 L |
| Θάλαμος Μαγειρέματος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ισχύς Μικροκυμάτων | 900 W |
| Ισχύς Grill | 1200 W |
| Ισχύς Θερμού Αέρα | 2200 W |
| Αριθμός & Ισχύς Λαμπτήρων | 1 × 28 W |
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Διαστάσεις Συσκευής (Υ × Π × Β) | 30,3 × 51,0 × 41,0 cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (Υ × Π × Β) | 32,6 × 57,6 × 49,6 cm |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τάση | 220 – 240 V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Συμμόρφωση με Κανονισμούς Ασφαλείας | Ναι |
| Καθαρό Βάρος | 16,5 kg |
| Μικτό Βάρος | 18,6 kg |
Κλίκ για μεγέθυνση









